Вход
Забыли пароль?
Войти через:
Напомнить пароль

Про нас

22222222222222222222222222.jpg

Ми пропонуємо широкий асортимент товарів для Вашого магазину! Купуючи весь товар у нас на одному складі, площа якого понад 800 м2 - Ви заощаджуєте свій час та гроші!

Наша компанія «Трикотажний Всесвіт» займається оптовим продажем дитячого та підліткового одягу від 0 до 15 років. На ринку України ми успішно працюємо понад 17 років та зарекомендували себе як надійного партнера. Плідно співпрацюємо та є офіційними представниками таких вітчизняних виробників як ТМ: «Waldi»«Маленьке Сонечко»«Litma» -  м. Хмельницький; ТМ «Little Angel» - м. Тернопіль, ТМ «Ля-Ля» м. Київ та Київська обл., ТМ «Баранчик Бо» м. Луцьк, «MINIKIN» м. Харків, а також іноземних виробників: ТМ «BAYKAR» - Туреччина, м. Стамбул, ТМ «Yo!»  – Польща, м. Лодзь.     

    

Завдяки спільним зусиллям фахівців компанії, які стежать за останніми тенденціями дитячої моди, конструкторів та технологів представлених торгових марок, асортимент продукції компанії «Трикотажний Всесвіт» став дуже популярним для багатьох магазинів у різних регіонах України. Висока якість виробів, постійне оновлення асортименту, доступні ціни та вигідні умови оптових закупівель для наших клієнтів, це те, що наша компанія пропонує Вам сьогодні.

Співпраця з нами дозволяє Вам отримати:

1. Товар від кращих постачальників

2. Ціни від виробників

3. 100% наявність товару на складі

4. Товар у різних цінових сегментах

5. Оплата зручним для Вас способом (готівковий або безготівковий розрахунок)

6. Безперебійне постачання товару в сезон

7. Надсилання замовлень "день на день"

8. Індивідуальний підхід до кожного клієнта

9. Допомога кваліфікованих працівників

10. Безкоштовна доставка по м. Київ

11. Зручна система оповіщень

12. Розсилання нових надходжень та новин

13. Безкоштовне забезпечення рекламною продукцією

14. Відповідні сертифікати якості на товар

15. Понад 19 тис. найменувань товару